Dereceye giren 2012 Mezunları ile kahvaltıda buluştuk

Bu haberi bir arkadaşıma gönder

Bu haberi arkadaşıma gönder.


Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Arkadaşınızın Adı Soyadı
Arkadaşınızın E-Mail Adresi

16.6.2012 - İSBF Mezunlar Derneği, Siyasal Bilgiler Fakültesi 29. dönem dereceye giren mezunları ile sabah kahvaltısında buluştu.

İSBF Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra eski mezunların da bulunduğu kahvaltıya okulumuzu ve bölümlerini bu yıl derece ile bitiren Ayşe Nur Yılmaz, Osman Erk, Yiğithan Tosun, Şerife Tepebaşı, Betül Aydoğan, Havvanur Livaoğlu, Enver Sedat Gültekin katıldı.

Kahvaltıda eski mezunlar Asım Ses, Suat Candan, Atilla Çölhan, Serpil Akyol Erden, Funda Özsoy, Mahmut Şahin, Ömer Rıza Güzel, Zehra Gürek, Sevgi Kalkan ve Murat Batıgücü ile yeni mezunlar arasında keyifli bir sohbet vardı.

Eski mezunların meslek ve yaşam deneyimlerini dinleyen yeni mezunlarımız, kendilerini nelerin beklediğine ilişkin fikir sahibi olurken, paylaşılan ilginç ve komik anılarla neşelendiler.

Daha sonra derneğimiz tarafından başarıları nedeniyle mezunlarımıza hediye edilen kaza sigortası poliçeleri, kişisel gelişim eğitim paketleri ve dernek logolu hatıralıklar bşkanımız Atilla ÇÖLHAN tarafından tek tek kendilerine sunuldu.

Gelecekle ilgili her türlü girişimlerinde derneğin arkalarında olacağını bilerek dernekten ayrılan yeni mezunlarımıza mezuniyet sonrası yaşamlarında şimdiden başarılar dileriz.

Kahvaltı fotoğraflarına FOTOĞRAF ALBÜMÜ bölümünden veya
www.isbfmezder.org.tr/yeni/galeri/index.asp?album=gallery41.xml
linkinden ulaşabilirsiniz.


Yorum Ekle

YORUMLAR


5127 kez görüntülenmiştir.

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan
Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan "Enderun Kapısı" 25. yıl etkinliklerinin ilki Işık Okullarında yapılan bir tanıtım toplantısıyla başladı

SON ÜYELERİMİZ


1988-FERRUH ÇINAR

2000-TURGAY YANAR

2008-JALE KOHEN