İSBF’ye adım atışın 25.Yılı Kutlama Yemeğine davetlisiniz!

Bu haberi bir arkadaşıma gönder

Bu haberi arkadaşıma gönder.


Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Arkadaşınızın Adı Soyadı
Arkadaşınızın E-Mail Adresi

19.2.2008 - İSBF’nin 1983 girisli mezunlarından telefonlar aldık... İSBF’li olmanın 25. yılı diyenlerle konuşmak ayrı bir keyif oldu bizim için... Şimdinin üst düzey bürokratlarını, kamu ve özel sektor yoneticilerini, yazarlar ve akademisyenleri ile 83 girislilerin okul sıralarındaki halini gördük… Kimisi halen pek değişmemiş dedik kendi kendimize... Sonra birbirine bağlılığı ile başarıları ile İSBF tarihinde ayrı bir yeri olan Fakültemizin1983 girişli mezunlarına özel bir gece organize edelim dedik... Hafif bir müzik…Ud eşliğinde tarihi bir mekanın yarattığı anlamlı ambiyans içinde... Hatta o dönemin hocalarıyla beraber nostalji yapalım… Katılmak isteyen diğer dönemden mezunlarımıza da açık olsun ... Sizlerle bu yıllanmışlığın güzelliğini beraberce paylaşalım dedik...83 girisli İstanbul SBF mezunlarına özel bir gece! ve Hocalarımızla... Evet Davetlisiniz! Dönemdaşlarınızla biraz geçmişe dönüp sonra, günceli, şimdinizi ve geleceğinizi doyasıya paylaşacağınız İstanbul SBF 1983’donemi girişlilerle İstanbul SBF ile 25. yıl gecesine davetlisiniz!

LCV için telefonunuzu bekliyoruz...

Başarılarınıza başarı katacağınız Nice yıllara!

25 yılı dolduran dostlarınızla hayatın içinde dondurulan mutluluk karesine katılarak anlam katmanız dileğiyle...

Tarih: 29/MART/2008

Gün: CUMARTESİ

Saat: 19:30 – 24:00

Yer: Asitane Restaurant

Adres: KARİYE CAMİİ S. NO:6 EDİRNEKAPI

Kariye, Edirnekapı'da. Taksim'den 87, Beşiktaş'tan 28 numaralı Edirnekapı otobüslerine binebilirsiniz. Fatih üzerinden Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa ve otogara giden otobüsler de Edirnekapı'dan geçiyor. Anadolu yakasından gelecekler ise Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi köprülerini kullanarak, Topkapı Cevizlibağ istikametine giden tüm otobüslere binebilir. Kendi otomobilinizle gelecekseniz, Fatih üzerinden Edirnekapı ve ya E-5 ten Edirnekapı’ya ulaşmanız mümkündür.

LCV: Erdoğan Bayrakoğlu (Dernek Gn. Sekreterimiz)Tel:0 212 2911273

Katılım ücreti :65 ytl
Yorum Ekle

YORUMLAR


2323 kez görüntülenmiştir.

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan
Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan "Enderun Kapısı" 25. yıl etkinliklerinin ilki Işık Okullarında yapılan bir tanıtım toplantısıyla başladı

SON ÜYELERİMİZ


1988-FERRUH ÇINAR

2000-TURGAY YANAR

2008-JALE KOHEN