MEZUNLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Bu haberi bir arkadaşıma gönder

Bu haberi arkadaşıma gönder.


Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Arkadaşınızın Adı Soyadı
Arkadaşınızın E-Mail Adresi

20.10.2009 - Sevgili Mezunlarımız;
İstanbul SBF Mezunlar Derneği ve Fakülte Yönetimi tarafından yapılan görüşmeler sonucunda, bundan böyle her yıl gerçekleştirilmek üzere bir mezunlar günü etkinliği düzenlenmesi kararlaştırıldı.

Geçmiş yıllarda derneğimiz ve Fakülte işbirliğiyle farklı tarihlerde düzenlenen mezunlar günü buluşmaları bundan böyle her yıl SBF'nin kuruluş yıldönümü olan 12 Kasım'ı izleyen ilk cumartesi günü gerçekleştirilecek.

Etkinlik Fakültemizin de içinde yer aldığı İstanbul Üniversitesi Merkez Kampüsü'nün bahçesi ile okulumuz binasında yapılacak. Geleneksel buluşma günleri, mezunlarımızın ailelerini de katabilecekleri bir etkinlik olarak planlanıyor.

Buluşmalar çerçevesinde fakülte diplomalarını henüz almamış mezunlarımıza sembolik bir törenle diplomaları da verilecek.

Mezunlar buluşmasında diplomasını almak isteyen mezunlarımızın www.isbfmezder.org.tr/diploma.asp adresinden kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. Eski ve mevcut çok sayıda hocamızın da yer alacağı bu etkinlikte buluşmak dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz…
İstanbul SBF Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu


Yorum Ekle

YORUMLAR


2513 kez görüntülenmiştir.

FOTOĞRAF ALBÜMÜ

Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan
Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan "Enderun Kapısı" 25. yıl etkinliklerinin ilki Işık Okullarında yapılan bir tanıtım toplantısıyla başladı

SON ÜYELERİMİZ


1988-FERRUH ÇINAR

2000-TURGAY YANAR

2008-JALE KOHEN