ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Toplantı: GELENEKSEL MEZUNLAR YEMEĞİ YAPILDI!

ETKİNLİK HAKKINDA

Derneğimizin geleneksel 13. Mezunlar Yemeği İTO Kandilli tesislerinde yapıldı.


20

Derneğimizin geleneksel 13. Mezunlar Yemeği İTO Kandilli tesislerinde yapıldı.


200'e yakın mezun arkadaşımızın buluştuğu geleneksel yemeğimiz oldukça neşeliydi...
Kandilli 'de bulunan İstanbul Ticaret Odası tesislerinde gerçekleşen yemeğimize hocalarımız ve fakültemiz yeni dekanı Sn. Prof.Dr. Faruk SÖNMEZOĞLU'nun katılımı bizleri ayrıca mutlu etti.
Yemeğimize destek verin tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz...


Mezunlarımızın Yemek Sonrasında Gelen Mesajları :

Ramazan KAVUTÇU :
Bu yıl 13.sü düzenlenen geleneksel okul yemeğimizi organize eden ve tüm konuklara olaganüstü ilgi gösteren başta dernek başkanımız Ömer Rıza kendi ve gönlü GÜZEL'e,Şaban ORUÇ Beyefendiye,Candy Alev Hanım'a şahşıma müthiş ilgilerinden Nursel Hanım ve Eşine yemekte müthiş arkadaşlıklarıyla keyifli bir zaman geçirmemizi sağlayan tüm arkadaşlara ve isimlerini sayamadığım bu güzel organizasona katkıda bulunan tüm ekibe en içten saygılarımı ve sevgileri,mi gönderiyorum.İyi varsınız,sagolunuz,varolunuz.Sonsuz teşekkürler...!

Hasan ÇELENLİGİL: Başta Sayın Başkanımız Sayın Ömer Rıza Güzel bey olmak üzere, ben de bu harika organizasyonda emeği geçen herkese en içten teşekkürlerimi iletiyorum. Elinize ve emeğinize sağlık.

Özlem Yavuz AKAY: Degerli SBF 'liler, Mezunlar dernegimizin her yil duzenledigi gelenesel yemege bu yil ilk kez katildim. Boyle muhtesem bir kalabaligi bir arada gormek gercekten harikaydi. Bu organizasyon icin emegi gecen herkese cok tesekkur ediyorum. 1999 mezunlari olarak sanirim biz 3 kisiydik. Benimle birlikte Emrah Birkardesler ve Songul Caylan da oradaydi. Gonul isterdi ki bizim donemimizden de daha cok kisi katilsaydi ama bunun zaman icinde artacagini umut ediyorum.Sevgiler, Ozlem Yavuz Akay 1999-Maliye

Faruk BAKAÇ : 13. Geleneksel mezunlar yemeğimiz bazı ilkleri içerisinde barındırarak çok heyecanlı ve zevli geçti.Emeği geçen özellikle başkanımız Ömer bey'e, tek tek dernek yönetim kurulu üyelerine ve dernek yönetiminde yer almayıp gönüllü olarak çalışan herkese ama herkese en derin hislerimle teşekkür ediyorum. Saygılar,

Duygu SARI: Ben şahsen çok mutlu oldum..Şu ana kadar katıldığım en güzel mezunlar derneği yemeğiydi

Paylaş :