ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Toplantı: AHMET GÜNER SAYAR İLE DERNEK MERKEZİNDE BİR ARAYA GELDİK.

ETKİNLİK HAKKINDA

12 Aralık 2003 'te yapılan söyleşide hocamız genel bir konu başlığı altında kalmadan mezunlardan

12 Aralık 2003 'te yapılan söyleşide hocamız genel bir konu başlığı altında kalmadan mezunlardan gelen katkılar ile yön verilen söyleşide yaklaşık 2 saat bizlerle beraberdi. Cumhuriyetin kuruluşundan , son günlerde yaşanan terör olaylarına kadar geniş bir perspektifte görüşlerini bizlerle paylaştı.

Tüm katılımcılarımız soruları ve görüşleri ile söyleşiye ayrı bir renk kattılar... Daha önce yapılan söyleşi ve panellerde yaptığımız gibi bu söyleşimize ait deşifreleri en kısa sürede web sitemizde yayınlaycağız...Söyleşi bitiminde hocamız, 2003 dönemi mezunlarımızdan dereceye giren Volkan AŞLAMACI ve Leyla TIĞLAY'la Dernek Başkanımız Ömer Rıza GÜZEL ve Dernek Sekreterimiz Alev KIYIKÇI eşliğinde plaketlerini sundular. Her yıl geleneksel olarak verdiğimiz başarı plaketlerini hak kazanan yeni mezun arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.


Söyleşi sonrasında hocamızı bırakmadık ve dernek merkezimizde kalan arkadaşlar ile koyu bir sohbete başladık. Uzun yıllardır etkinliklerimize katılamayan arkadaşlarımızın bu söyleşi ile dernek merkezimize gelmeleri bizler için ayrı bir sevinç...Dernek merkezimizden ayrılmadan önce dernek başkanımız tarafından Fakülte kurucularımızdan Sn. Tarık Zafer TUNAYA'nın desen çalışmalarının yer aldığı kupalarımızdan hediye edildi.

Paylaş :