ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Toplantı: SBF'LİLER YILIN İLK DERSİNİ YINE PROF. SAYAR'DAN ALDI

ETKİNLİK HAKKINDA

İstanbul SBF Mezunlar Derneği, 2004-2005 Öğretim Dönemi'nin açılışına bu yıl da önemli katkılard

İstanbul SBF Mezunlar Derneği, 2004-2005 Öğretim Dönemi'nin açılışına bu yıl da önemli katkılarda bulundu. 4 Ekim 2004 Pazartesi günü saat 14:00'te öğrenciler, mezunlar, hocalar ve diğer katılımcılar açılış için TUNAYA amfisinde toplandı. İlk konuşmayı Fakülte Dekanı Prof. Dr. Feryal Orhon Basık yaptı. Prof. Basık, konuşmasında öğrencilere cesaretli olmaları yönünde öğütlerde bulundu. Dekan'ın ardından bir konuşma yapan Dernek Başkanı Ömer Rıza Güzel öğrencilere hiçbir zaman karamsarlığa kapılmamaları tavsiyesinde bulundu. Güzel, öğrenci arkadaşların bu konudaki gerekli donanımı çok önemli bir eğitim kurumu olan SBF'den alabileceklerini hatırlattı.


Ömer Rıza Güzel, 2004 yılında mezun olarak ilk üç dereceye giren mezunlara plaketlerini verdi. Mezunlar adına, ilk dönem mezunlarından Acıbadem Sigorta Genel Müdürü Ahmet Naim Oktay keyifli bir konuşma yaptı.
Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da sembolik ama oldukça önemli açılış dersini Prof. Dr. Ahmet Güner Sayar verdi.
Bu ders, günümüz dünyası ile tarihi birleştiren doyumsuz sohbet havasındaydı. Konuşmalar ve açılış dersinin ardından açılışa katılanlar Mezunlar Derneği'nin katkısıyla düzenlenen kokteylde bir araya geldi.
Kokteyl hocalar, mezunlar ve yeni öğrenciler arasında doyumsuz sohbetlere zemin oluşturdu. Bu arada Ahmet Naim Oktay 2004-2005 döneminde okulumuza en yüksek puanla giren ilk beş öğrenciye plaketlerini verdi. Toplu resim çekilerek etkinliğe son verildi.

Paylaş :