ETKİNLİKLER

ETKİNLİKLER

Toplantı: Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan "Enderun Kapısı" 25. yıl etkinliklerinin ilki Işık Okullarında yapılan bir tanıtım toplantısıyla başladı.

ETKİNLİK HAKKINDA

Sevgili İ.Ü. SBF'liler,
Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan "Enderun Kapısı" 25. y

Sevgili İ.Ü. SBF'liler,
Mezunlar Derneğimizin Mentorluk projesi olan "Enderun Kapısı" 25. yıl etkinliklerinin ilki Işık Okullarında yapılan bir tanıtım toplantısıyla başladı.
Toplantıya çeşitli dönemlerden oluşan mezunlarımız, mentorlarımız ve mentilerimiz katıldı.
Dernek başkanımız Sayın Dr. Bülent Balkan'ın açılış konuşmasından sonra, 2018 dönem sponsorumuz JCR-ER Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı 1987 mezunumuz Sayın Dr. Rafi Karagöl, başarıya giden yolda dönüm noktalarını vizyon veren sunumuyla paylaştı.
Bir diğer konuşmacımız, 1986 mezunumuz İçişleri Bakanlığı mensubu Sayın Dr. Atilla Şahin de kamu sektöründeki kariyer yolculuğunu okuldaşlık ve ilişki ağının önemini vurgulayarak bu alanda çalışacak mentilerimiz ve mezunlarımıza yol gösterici oldu.
Sivil toplum kuruluşları içinde yaptıkları ile adından çok söz ettiren ve ilklere imza atan Down Sendromu Derneği Kurucusu ve Başkanı 1985 mezunumuz Sayın Gün Bilgin de iş hayatı ve sivil toplum deneyimini anlattığı konuşması bizlere ilham verici oldu.
Toplantı arasından sonra Enderun Kapısı Mentorlük Projesinin sorumluları 1987 mezunumuz Hülya Çubukçu Orhon mentorlarımıza, 1986 mezunumuz Nevin Eser mentilerimize sunumları ile konu hakkında kısa bilgiler verdiler.
Bu projenin hazırlanmasında emeği geçen Sayın Özlem Balkan da organizasyonun her aşamasında yanımızdaydı.
Emeği geçen, projemize her şekilde destek veren tüm mensup ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Derneğimizin 25. yıl etkinliklerinde sizleri görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Paylaştıkça İSBF ailesi daha da büyüyecek.
Mentorluk projesi için başvuru linkimiz http://www.mentorink.com/isbfmezder/home

Paylaş :